МАНІКЮР, ПЕДИКЮР, НІГТЬОВА ЕСТЕТИКА

манікюр, педикюр, нігтева естетика

Гель-лак - це і гель і лак в одному флаконі, гібрид, який увібрав в себе кращі властивості професійних лаків і сучасних моделюючих гелів, яскравий блиск, насиченість кольору при нанесенні навіть в один шар, відсутність їдкого запаху і зносостійкість. Лак-гель для нігтів простий в нанесенні, швидко сохне (в ультрафіолетовій лампі на протязі 2-3 хвилин), що запобігає можливості змазування покриття.

 

Гель-лак не сколюється і тримається на нігтях протягом двох-трьох тижнів, це і робить його універсальним покриттям для манікюру і педикюру. Гель-лак володіє зміцнюючими властивостями, ламким нігтям він додає міцність, а жорстким нігтям гнучкість. Наноситься як лак, носиться як гель, видаляється за лічені хвилини. Гель-лак дуже підходить для ділових жінок, молодих мам, для любителів басейну, у відпустці чи відрядженні.

 

Просте нарощування нігтів - 400 грн. (1ніготь - 40 грн.). Нарощування нігтів з френчем - 450 грн. (1ніготь - 45 грн.). Корекція нігтів покритих біо-гелем, гелем, акрилом: проста - 200 грн.; з френчем - 250 грн. Корекція нарощених нігтів: проста - 300 грн.; з френчем - 350 грн. Зняття з нігтів: гель-лаку - 30 грн.; гелю або акрилу - 90 грн.

Будьте здорові та красиві!

ВИКРИВАЄМО СІМ МІФІВ ПРО ГЕЛЬ-ЛАКИ

Міф № 1. Нігтьова пластина жовтіє, тьмяніє і стає пересушеною після покриття гель-лаками. Все через те, що гель-лак більш глибоко проникає в нігтьову пластину. Ця думка є помилковою. Гель-лак немає високої проникаючої здатності в силу своєї структури. Зчеплення покриття здійснюється тільки з верхнім шаром нігтьової пластини, тому, якщо засіб нанесено правильно, пожовтіння і тьмяність нігтів виключені. Причиною таких змін є звичайний людський фактор. Майстри, які нещодавно освоїли нову технологію, допускають помилки. Наприклад, причинами тьмяності і жовтизни можуть виявитися тонко нанесена база і темний кольоровий пігмент гель-лаку. Ймовірно, майстер неправильно розрахував час «сушки» лампою, що призвело до «запечатування» між базою і фінішем незатвердлого шару покриття.

 

Порада: Повторювати процедуру нанесення гель-лаку і корекцію гелевого покриття можна, як показує практика, не більше 4 разів (9-12 тижнів). По закінченню цього терміну гель слід зняти і дати нігтьовим пластин «відпочити», використовуючи спеціальні засоби по догляду - олійки, зміцнюючі суміші або креми. Перерва в носінні гель-лаку повинна становити не менше 1 місяця. Потім наносити гелеве покриття можна знову.

 

Міф № 2. Витрата гель-лаку через його в'язкість є значно більшою, ніж у звичайного лаку. Тому звичний обсяг закінчиться швидше. Розвіємо цей міф. Витрата така ж, навіть менша. Гель-лак застигає тільки за певних умов і не згущується у флакончику. Тому, на відміну від звичайного лаку, ви зможете витратити його до останньої краплі, без допомоги засобів для розведення.

 

Міф № 3. Не можна піддавати гель-лак контакту з водою або миючими засобами. Тут є мала доля правди. Варто уникати тривалого контакту з теплою водою перші 48 годин після покриття, поки процес полімеризації завершиться повністю. Тобто мочити руки можна, а от розпарювати не можна. А так гель-лак дуже міцний і стійкий до вологи, перепаду температур, впливу хлоровмісних рідин. Але при прибиранні будинку краще одягнути рукавички. Це допоможе зберегти шкіру рук, нігті і саме покриття.

 

Міф № 4. При зіткненні з фруктовими кислотами гель-лак тьмяніє, тому про SPA-послуги доведеться забути. Таке твердження є хибним! Фруктові кислоти не впливають на «глянцевість» гель-лаку. Можете спокійно робити SPA-процедуру з препаратами, які їх містять.

 

Міф № 5. Гель-лаки дуже важко знімаються і тільки спеціальними рідинами, які псують нігтьову пластину. Розвіємо цей міф. Гель-лаки дійсно неможливо видалити звичайною рідиною для зняття лаку. Для цього треба спеціальний ремувер і 10-15 хвилин часу. Однак думка, що ця рідина шкодить нігтям є помилковою. Засіб для зняття гель-лаку не містить агресивних компонентів і при коректному використанні не здатний зашкодити натуральним нігтям.

 

Міф № 6. Гель-лак може допомогти відновити здоров'я натуральних нігтів. Розвіємо цей міф. Наносити гель-лак рекомендовано тільки на здорові і міцні нігті. Не бійтеся відмовити клієнтку від процедури, якщо її нігті далекі від ідеалу. Запропонуйте спочатку пройти курс лікування нігтів. І навіть якщо клієнт піде до іншого майстра, який погодиться нанести гель-лак, то, швидше за все, через два-три тижні він повернеться до вас на «відновлювальні роботи». Корисна порада: якщо потрібно підкоригувати довжину або наростити зламаний кінчик, використовуйте під гель-лак біогель. Він еластичний, розчинний, як і гель-лак.

 

Міф № 7. Гель-лак тримається не на всіх нігтях. Тут лише частка правди. При дотриманні технології гель-лак відмінно носиться всі 14 і навіть більше днів. Тобто необхідно правильно підготувати нігтьову пластину, стежити за часом сушіння в лампі, запечатувати торець нігтя, використовувати знежирювання і праймер. Але пам'ятати, що гель-лак — процедура для здорових нігтів. Якщо прийшла клієнтка з перепиляною і ослабленою пластиною, покриття може не протягнути і тижня. Також на «стійкість» впливають прийом антибіотиків, гормональні зміни, вагітність.

НЕЙЛ-АРТ: ТЕХНІКА АКВАРІУМНОГО ДИЗАЙНУ

Різновид нейл-арту - акваріумний дизайн нігтів, який дозволяє поглянути на красу, немов через скло акваріума. Основна особливість акваріумного дизайну нігтів полягає в тому, що створити його можна тільки на штучних нарощених нігтях. Для нанесення малюнка або візерунка може бути використана абсолютно будь-яка техніка: плоска акрилова ліпка, об'ємне ліплення, художній розпис, аплікація стразами, фольгою, нитками, мереживом, блискітками, сухоцвітом, пірсинг. Незважаючи на певну складність виконання, акваріумний дизайн має багато переваг: Практичність - незвичайний дизайн надійно і ґрунтовно «запечатаний» всередині нігтя, не стирається при носінні і дозволяє виконувати будь-яку роботу. Зручність - поверхня нігтя залишається ідеально гладкою і не приносить зайвих клопотів. Багатогранність – майстер має змогу по максимуму використовувати всі можливості нейл-арту. Об'ємність - техніка виконання дозволяє створювати унікальні об'ємні «живі» зображення. Довговічність - ніготь і малюнок залишаться ідеальними на протязі не одного тижня. При цьому ніготь можна покрити навіть лаком іншого кольору, а потім стерти і з візерунком нічого не відбудеться. Надійно захищений візерунок не можна стерти, пошкодити або розгубити елементи декору.

 

Такий дизайн нігтів вимагає наявності певного рівня майстерності та професійних матеріалів, тому виконувати цю процедуру краще в салоні або у приватного майстра. У домашніх умовах можна спробувати створити лише якусь подобу акваріумного дизайну, яка не вирізнятиметься ні стійкістю, ні довговічністю, ні зручністю. Безумовно, акваріумний дизайн - процедура не дешева, але враховуючи всі переваги, висока ціна повністю себе виправдовує. Як же створюється ця казкова акваріумна краса? Насамперед, майстер готує нігті до нарощування за допомогою сухого манікюру: знежирює, обробляє поверхню нігтя адгезивними засобами. Після цього відбувається нарощування базового шару прозорого гелю або акрилу. Поверх базового шару наноситься обраний візерунок за допомогою фарб, ниток, страз, акрилової пудри, блискіток, фольги, сухоцвітів, кольорового піску. Обмежень у використанні декоративних елементів при створенні акваріумного дизайну немає. Єдине можливе обмеження - ваша фантазія і майстерність виконавця. Створений візерунок покривається фінішним захисним шаром моделюючого матеріалу, що створює ілюзію скла. Якщо ж ви бажаєте створити багатошаровий об'ємний малюнок, майстер створить декілька шарів з візерунка і моделюючого матеріалу, на довершення покривши все захисним шаром гелю або акрилу. Результат: шик, блиск, краса!

 

Просте нарощування нігтів - 400 грн. (1ніготь - 40 грн.). Нарощування нігтів з френчем - 450 грн. (1ніготь - 45 грн.). Корекція нігтів покритих біо-гелем, гелем, акрилом: проста - 200 грн.; з френчем - 250 грн. Корекція нарощених нігтів: проста - 300 грн.; з френчем - 350 грн. Зняття з нігтів: гель-лаку - 30 грн.; гелю або акрилу - 90 грн. Нейл-арт з художнім дизайном від 70 грн. за один ніготь.