ПАРАФІНОТЕРАПІЯ

Парафін – хімічно неактивна речовина, не вступає в реакції з іншими компонентами косметики, не викликає жодних побічних ефектів, у тому числі алергії.


Послідовність процедури наступна:
• У розплавлений у ванночці парафін занурюємо оброблені кремом руки в целофанових рукавичках.
• Рівномірно розподіляємо масу по поверхні шкіри. Через кілька секунд занурення потрібно провести ще раз.
• Потім надягаємо бавовняні рукавички.

 

Подібну процедуру можна зробити також зі ступнями ніг.
Знімати парафін потрібно по напряму вниз (як рукавички) через півгодини після обгортання. Крім пом’якшення шкіри рук і ніг, парафінотерапія цілюще впливає на суглоби, знімає набряклість. Парафінотерапія ніг часто проводиться в якості релаксуючого сеансу.

 

Парафінотерапія для обличчя так само корисна, як і для рук. В результаті декількох процедур відбувається омолодження шкіри, очищення пор. Проведення сеансу для обличчя відрізняється лише тим, що обгортання поліетиленом не проводиться, тому процедура займає меншу кількість часу. Адже без ізоляції парафін досить швидко застигає. Знімати застиглий парафін потрібно обережними рухами в напрямку від підборіддя до чола. Область навколо очей для парафінотерапії не використовується.

Парафінотерапія нігтів дозволяє розм'якшити кутикулу перед манікюром, а також служить гарним підсилюючим засобом для живлення нігтів, особливо, якщо в парафін перед сеансом додати кілька крапель лимонного масла. Парафінотерапія нігтів проводиться так само, як і парафінотерапія рук. При цьому занурювати потрібно лише кінчики пальців, відповідно, парафіну на один сеанс знадобиться істотно менше.

Парафінотерапія – зовсім не панацея від усіх недоліків шкіри, які хотілося б усунути. Але її повноцінний курс, особливо взимку, весною чи восени, дозволить насолоджуватися теплом парафіну і оксамитової шкіри.

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ ПАРАФІНОТЕРАПІЇ

Парафінотерапія для жінок (руки) - 100 грн.

Парафінотерапія для жінок (ноги) - 120 грн.

Парафінотерапія для чоловіків (руки) - 120 грн.

Парафінотерапія для чоловіків (ноги) - 150 грн.