ПЕРУКАРСЬКІ ПОСЛУГИ САЛОНУ КРАСИ

ВИБІР КОЛЬОРУ ВОЛОССЯ У ТРЕНДАХ РОКУ

Волосся завжди було однією з найважливіших складових жіночого образу. Дуже часто саме волосся, його стан, форма зачіски і колір впливають на те, яким буде загальне враження про красу жінки. Мабуть, колір - один з найбільш значущих елементів, адже він звертає на себе увагу в першу чергу. До того ж, не секрет, що саме стильна зачіска, стрижка в поєднанні з правильно підібраним кольором волосся сигналізують, що їх власниця йде в ногу з часом.

 

Мода на колір волосся змінюється так само легко, як і мода на макіяж, одяг, аксесуари. Не можна сказати, що модним є тільки один колір. І, звичайно, не всі сучасні модниці підуть одразу ж в салони перефарбовувати волосся. Під визначенням модного кольору ховається ціла гамма відтінків. Однак, на які кольори слід звернути увагу, щоб виглядати «в тренді», зберігши при цьому свою індивідуальність?


Модний тренд року, продиктований майстрами перукарського мистецтва і знавцями примхливої моди, - це природність. Відходять у минуле шалено яскраві, кричущі кольори, і на подіум виходять природні натуральні кольори волосся. Що це, як не хороша можливість «блиснути» своїми природними чарами! Так що, милим блондинкам, шатенкам і брюнеткам буде нескладно йти в ногу з модою в поточному році - треба просто стежити за здоров'ям та красивим виглядом свого волосся.

МОДНІ КОЛЬОРИ ТА ВІДТІНКИ ВОЛОССЯ

Русяві красуні будуть гарно виглядати з рудим відблиском волосся, що переливається при світлі сонця. Дуже часто модельєри використовують моделей з темно-русявим волоссям. Ті, кому здається, що натуральний каштановий колір волосся дуже невиразний, можуть скористатися відтінковими шампунями або фарбою в тон.


Блондинкам пощастило - існує безліч відтінків волосся для вільної творчості. Від чого варто відмовитися - від яскраво-білого, жовтого і попелястого відтінків. Оскільки в цьому сезоні в моді природність, варто зупинитися на русявих відтінках, а також лляному і пшеничному кольорі. Згідно модних трендів цього сезону, волосся може мати легкий рудуватий відтінок.


Рудоволосим красуням час радіти, адже рудий - тренд цього року. Тим, хто не хоче кардинально перефарбовувати волосся, достатньо надати волоссю легкий відтінок рудого. Можна зробити мелірування, колорування або скористатися відтінковими засобами.


Шатенкам теж не потрібно хвилюватися, адже в цьому році в моді насичені теплі шоколадні кольори для волосся різних відтінків.


Брюнетки можуть злегка відтінити волосся, а блондинки - пофарбувати в коричневий колір декілька пасм волосся. Що стосується брюнеток - чорний колір актуальний завжди. Однак стилісти не рекомендують брюнеткам посилювати колір до вугільно-чорних відтінків, куди краще буде виглядати легкий коричнево-рудий відблиск.


Тепер, коли з модними кольорами волосся все зрозуміло, буде доречно сказати про те, що волосся повинне гармоніювати з кольором шкіри людини. Модне в цьому році руде волосся гарно підходить до блідої шкіри. Як варіант, можна просто зробити декілька рудих пасм.


Ефектно і модно виглядатимуть темне волосся з кінчиками, пофарбованими у світлі руді відтінки. Отож, вибирайте, експериментуйте, створюйте для себе нові модні образи!