НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ (ГЕЛЕВЕ, АКРИЛОВЕ)

12 ПИТАНЬ ПРО НІГТІ, МАНІКЮР, НАРОЩЕННЯ

 

1) Скільки часу триває нарощування нігтів? Нарощування нігтів триває в середньому 2,5-3 години. Процедура може тривати довше, якщо враховувати дизайнерську роботу та її складність. Просте нарощування нігтів - 400 грн. (1ніготь - 40 грн.). Нарощування нігтів з френчем - 450 грн. (1ніготь - 45 грн.). Корекція нігтів покритих біо-гелем, гелем, акрилом: проста - 200 грн.; з френчем - 250 грн. Корекція нарощених нігтів: проста - 300 грн.; з френчем - 350 грн. Зняття з нігтів: гель-лаку - 30 грн.; гелю або акрилу - 90 грн.

 

2) Скільки часу можна носити нарощені нігті? Якщо правильно підібрані матеріали для нарощування, вибрана оптимальна довжина нігтів (відсутність частих поломок і травм), якщо клієнт дотримується правил догляду за руками та нігтями і при умові, що корекції проводяться вчасно і правильно (без порушень технології), такі нігті можна носити досить довго (місяцями).

 

3) Що таке корекція і для чого вона потрібна? Штучне покриття нігтів з часом починає відростати разом із власним нігтем. Під час корекції майстер заповнює частину нігтя гелем, а також коректує довжину і форму нігтя. Корекція робиться кожних 3-5 тижнів. Все залежить від природнього росту ваших нігтів.

 

4) Чи можна нарощувати нігті під час вагітності? Під час вагітності нігті нарощувати можна, але може існувати індивідуальне несприйняття, особливо в першому триместрі. Отож, попередньо проконсультуйтесь з майстром та своїм лікарем.

 

5) Чим краще нарощувати нігті: гелем чи акрилом? Акрил достатньо твердий матеріал - з ним швидше і легше працювати. Для роботи з акрилом не потрібна УФ лампа. Недоліки - має різкий неприємний запах, пахне не сама акрилова пудра, а рідина або мономер, з якою змішується пудра для полімеризації. Пил в процесі роботи може викликати подразнення та алергію. Акрил не можна наносити на пошкоджені чи травмовані нігті. Акрил не пропускає повітря (що є необхідним для капілярів, які знаходяться під нігтевою пластиною). Акрилові нігті довго носити не рекомендується. Гель достатньо в’язкий матеріал. Часу на гелеве нарощування затрачається більше. Гель сохне тільки під УФ лампою (руки при цьому не засмагають) приблизно 1,5 - 3 хв. (залежить від товщини шару). Переваги гелю: без запаху, не токсичний; безпечний для вагітних; не викликає алергічних реакцій; гелеві нігті носяться значно довше, ніж акрилові; блискуча поверхня і природний вигляд. Лак на нарощених нігтях, навіть найдешевший, швидше сохне і тримається в кілька разів довше, ніж на натуральних, завдяки їх штучному походженню.

 

6) Чим відрізняється нарощування на тіпси від нарощування на форми? Тіпсово-гелеве нарощування міцніше. Але при виборі (форми чи тіпси) майстер повинен врахувати усі особливості нігтів клієнта і тоді порекомендувати яке саме нарощування в даному випадку буде краще.

 

7) Чи шкідливі нарощені нігті? Гелеве нарощування не шкодить нігтям. Ніготь - це рогівка, яка призначена для захисту кінчиків пальців від пошкодження. Нігтям потрібне повітря, оскільки під твердим шаром нігтя знаходиться «пушка» і капіляри, до яких повинен надходити кисень. Структура нігтя є пористою (як губка) і завдяки цьому забезпечується вільний доступ кисню. Гелі, в тому числі і живий полімер, мають таку ж пористу структуру, а тому вільно пропускають кисень. Нарощування шкодить тільки в тому випадку, коли майстер неправильно виконує свою роботу, не дотримується технології нарощування (якщо майстер при кожній корекції перепилює нігтьову пластину). При нарощуванні, навіть власний деформований ніготь, з часом набуває правильної форми та напрямку росту.

 

8) Як доглядати за нарощеними нігтями? Догляд за нарощеними нігтями простий і не має жодних особливостей. Ви, як зазвичай, миєте руки, користуєтесь зволожуючим кремом (до якого можна додавати єфірне масло лимона для пом'якшення і кращого догляду за кутиколою), пилочкою при потребі. А також бажано покривати нігті прозорим лаком через 2 тижні після нарощування. Так ви забезпечите своїм нігтям чудовий вигляд від корекції до корекції.

 

9) Чи можна нарощувати нігті алергетикам? Професійний майстер манікюру та педикюру, знає, що існує широкий вибір гіпоалергенних засобів, які не викликають алергію. Гелі "живий полімер" за своєю молекулярною будовою максимально схожі до природнього нігтя і тому навіть ослаблений чи схильний до алергії організм не відштовхує цей матеріал.

 

10) Що таке акваріумний дизайн нігтів? Різновид нейл-арту - акваріумний дизайн нігтів, який дозволяє поглянути на красу, немов через скло акваріума. Основна особливість акваріумного дизайну нігтів полягає в тому, що створити його можна тільки на штучних нарощених нігтях. Для нанесення малюнка або візерунка може бути використана абсолютно будь-яка техніка: плоска акрилова ліпка, об'ємне ліплення, художній розпис, аплікація стразами, фольгою, нитками, мереживом, блискітками, сухоцвітом, пірсинг. Незважаючи на певну складність виконання, акваріумний дизайн має багато переваг: Практичність - незвичайний дизайн надійно і ґрунтовно «запечатаний» всередині нігтя, не стирається при носінні і дозволяє виконувати будь-яку роботу. Зручність - поверхня нігтя залишається ідеально гладкою і не приносить зайвих клопотів. Багатогранність – майстер має змогу по максимуму використовувати всі можливості нейл-арту. Об'ємність - техніка виконання дозволяє створювати унікальні об'ємні «живі» зображення. Довговічність - ніготь і малюнок залишаться ідеальними на протязі не одного тижня. При цьому ніготь можна покрити навіть лаком іншого кольору, а потім стерти і з візерунком нічого не відбудеться. Надійно захищений візерунок не можна стерти, пошкодити або розгубити елементи декору. Нейл-арт з використанням дизайну від 70грн. до 150грн. за ніготь.

 

11) Як зняти нарощені нігті? Нарощені гелеві нігті знімають тільки методом спилювання, що потребує особливої обережності від майстра. Тому не намагайтесь робити це самостійно, щоб не залишилось негативних вражень після нарощування. Самостійне зняття нарощених нігтів призводить до помилкової думки, що після нарощування псуються власні нігті. Насправді нігті псуються від непрофесійного спилювання, при якому пошкоджується нігтьова пластина. Для того, щоб наростити штучні нігті, майстрові потрібно лише забрати довжину і об’єм гелю. По мірі відростання ви будете акуратно запилювати вільний край.

 

12) Чи псуються нігті після нарощування? Це запитання хвилює усіх жінок, які вирішили вперше наростити нігті. Від багатьох жінок доводилось чути, що в них після нарощування власні нігті стали тоненькими, як папір (за звичай це жінки, які знімали нігті самостійно). Насправді гель не псує нігті. Нігті псуються від неправильної підготовки до нарощування або під час зняття нігтів чи корекції, коли натуральні нігті спилюють на половину. Насправді, для хорошого закріплення гелю з нігтем, достатньо зняти блискучу поверхню нігтя. Завжди знімайте нарощені нігті у майстра і у вас не залишиться поганих вражень від процедури нарощування.

 

Просте нарощування нігтів - 400 грн. (1ніготь - 40 грн.). Нарощування нігтів з френчем - 450 грн. (1ніготь - 45 грн.). Корекція нігтів покритих біо-гелем, гелем, акрилом: проста - 200 грн.; з френчем - 250 грн. Корекція нарощених нігтів: проста - 300 грн.; з френчем - 350 грн. Зняття з нігтів: гель-лаку - 30 грн.; гелю або акрилу - 90 грн.

як слідкувати за нарощеними та гелевими нігтями